Lexus LFA se bude prodávat pouze na londýnském Park Lane

Nový supersport od Lexusu má být podpultovým zbožím. Alespoň to tak vypadá z posledních zpráv, které hovoří o tom, že například ve spojených státech bude LFA pouze k pronájmu. Koupit si jeden z 500 kousků z omezené série ale půjde v Evropě. A to pouze v jediném showroomu, který se nachází na nejdražší adrese v Londýně.

Vydáno: 5.12.2009

Bude jedno, jestli jste ze sousedství (podle ceny okolních nemovitostí se to ale asi předpokládá), nebo jste milionáří z Helsinek či ze Sicílie. Pro svůj Lexus LFA si budete muset zajet do showroomu Lexusu sidlícím na třídě Park Lane v Londýně.

Předváděcí vůz už úspěšně dorazil do prodejny, a pokud budete mít cestu kolem (třeba za vánočními nákupy), rozhodně se na něj nezapomeňte stavit podívat. Salon na exkluzivní adrese, jehož sousedy jsou napříkad showroomy Lotusu, Aston Martinu nebo BMW, už si dokonce pro prodej modelu LFA vyčlenil speciálního manažera, který bude mít vše na starosti.

Pokud tedy máte chuť, můžete se už teď zaregistrovat na čekací listinu. Závazné objednávky spolu s patřičnou zálohou bude třeba složit na jaře příštího roku, první auta přijedou v roce 2011 a poslední až 2013.

Text: Redakce

Foto: Lexus

Galerie