Autoškola testy

Máte rádi adrenalin za volantem aut? Líbí se vám pocit rychlé jízdy autem? Ale má to jeden háček, nemáte ještě řidičský průkaz? Nevadí, ZaVolantem.cz pro vás připravilo rubriku Autoškola testy. Ještě než se vrhnete do „ostré“ autoškoly, projděte si testy autoškoly a vyzkoušejte si své vědomosti z oblasti silničního provozu nanečisto. Právě pro vás jsou tu online cvičné testy do autoškoly.

Rubrika Autoškola testy přináší v první části cvičné testy ke zkouškám pro získání řidičského oprávnění ve všech skupinách motorových vozidel. Všechny testy do autoškoly jsou z první ruky, připravilo je Ministerstvo dopravy (link is external), jsou platné pro rok 2017 a jsou k dispozici online a zdarma. Není tedy nač váhat a rovnou se můžete pustit do zkušebního testu!

Testy do autoškoly online

V další části rubriky Autoškola testy jsme pro vás připravili testy zaměřené na pravidla silničního provozu a pravidla bezpečné jízdy. Ty vás vyzkouší v oblastech pojmů a dovedností v silničním provozu a ze zásad bezpečné jízdy. Pokud řídíte nákladní auto nebo autobus, určitě se vám budou hodit i testy pro Zkoušky profesní způsobilosti.

Poslední částí v autoškole online je zdravotnická příprava a znalost údržby a ovládání auta. Nepodceňujte přípravu na zkoušky a výuku v autoškole, ušetříte tím vlastní peníze!

Testy z pravidel silničního provozu

Zkoušky profesní způsobilosti