ZaVolantem.cz testuje pro Hospodářské noviny

Je to tady! To co jsem vám, čtenářům, na začátku tohoto roku sliboval, se stalo skutečností. Nejen, že jsme pro vás kompletně přepracovali web, aby se stal uživatelsky přívětivějším, ale rozjeli jsme i spolupráci s Hospodářskými novinami.

Vydáno: 11.3.2008

Náš programátor pracoval (a stále pracuje) ve dne i v noci. A výsledky jsou znát. Máme pro vás přehlednější rubriky, lehce ovladatelnou a pohodlnou fotogalerii, diskuse pod článkem i pravidelné ankety. Naše články jsou přehlednější. Kvalita fotografií zůstala zachována.

A co víc. Práce nepolevují. Během následujících týdnů a měsíců se budete na stránkách magazínu ZaVolantem.cz setkávat stále s dalšími a dalšími novinkami.

Další zajímavou novinkou je, že jsme rozběhli spolupráci s prestižním deníkem Hospodářské noviny. Stali jsme se dodavatelem redakčních testů pro magazín Proč ne! Už od zaměření je jasné, že pro ně budeme připravovat testy těch nejexkluzivnějších vozidel, co se nám dostanou pod ruku. První test si můžete přečíst na stránkách iHNed.cz.

Ve stínu těchto událostí je přesun redakce na novou adresu v srdci Prahy jen nepodstatnou novinkou. Ale přesto. Magazín ZaVolantem.cz nyní najdete uprostřed Vinohrad na adrese Jana Masaryka 18. Telefonní číslo zůstává stejné, e-mailové kontakty samozřejmě také.

Takže už jen rychlé shrnutí, co by vás mohlo potkat v měsíci březnu. Test Fiatu 500 jste už určitě četli. Ale nezapomeňte se podívat příští týden na Peugeot 207 SW. Při jeho zkoušení kolega Lukáš Dittrich zažil opravdu krušné chvíle a patřičně je popsal v komentáři. No a aby to nebylo málo, můžete se těšit i na VW Tiguan s dvoulitrovým dieslem nebo zajímavé Citroëny, včetně speciálu, který jezdí na zemní plyn.

Mějte hezký měsíc

Jan Markovič, šéfredaktor

Galerie