Vyzdobte si svůj McLaren MP4-12C v on-line konfigurátoru

Uvnitř video: Britský McLaren pokračuje ve svém obrození mezi supersporty. Jeho dalším krokem je spuštění internetového konfigurátoru, kde si může budoucí majitel navolit všechny důležité součásti modelu MP4-12C. Lewis Hamilton a Jensen Button už svoje mají, tak na co ještě čekáte?

Vydáno: 1.4.2010

Konfigurátor připravili přímo designéři z britského Wokingu a od května do projektu bude zapojeno všech 35 dealerů z 19 zemí světa, kde se McLaren MP4-12C bude oficiálně prodávat.

Základní barvy karosérie jsou modrá, stříbrná a bílá. Ty pak doplňuje dalších 17 možností. Pokud by ani to nestačilo, k dispozici jsou speciální volby jako McLaren Orange. Jde o tradiční barvu, se kterou jezdil McLaren v šedesátých a sedmdesátých letech.

Specifikace samozřejmě zahrnují i interiér. V sekci DriverZone si můžete vybrat Alcantaru, kůži a karbon na palubní desce. Speciálně pro řidiče je připraveno pět druhů kůže. Zvolit si ale můžete i položky jako karbon-keramické brzdy, odlehčený výfukový systém, zrcátka, nebo další prvky z karbonu.

Už vás ale nechceme zdržovat od této bohulibé činnosti. Začít můžete ZDE.

Text: Redakce
Foto: McLaren

Galerie