VIDEO: Nejlepší automobilové reklamy pro finále Super Bowlu

Začátek roku je ve Spojených státech amerických tradičně věnována ohromná pozornost finále Národní fotbalové ligy amerického fotbalu, takzvanému Super bowlu. Automobilky celého světa pro tuto příležitost chystají speciální reklamní spoty, které se těší velké oblibě. My vám alespoň pár z nich představíme. Ty nejlepších samozřejmě.

Vydáno: 8.2.2011

Pravděpodobně jeden z nejvtipnějších spotů letošního ročníku Super Bowl patří firmě Volkswagen, která představuje svůj „zcela nový“ Passat. Ačkoliv v případě americké verze tohoto automobilu se označení nový docela hodí, my Evropané jsme se výraznějších změn německé legendy nedočkali. To už je ovšem jiná písnička…

A ještě s jednou poměrně vtipnou reklamou zaútočil v čase finálového zápasu německý koncern. Týká se nové verze legendárního VW Beatle, který má být světu představen na podzim letošního roku.

Ani další německá značka – Audi – se nenechala zahambit a představila klip s reklamou své vlajkové lodi A8. Jak vidno Audi jasně ukazuje, že A8 je zkrátka aristokratická třída.

Abychom nestranili pouze německé, respektive evropské produkci, přidáváme také ryze amerického producenta aut. Chevrolet ve svých třech spotech představil Camaro, Cruz a elektrický Volt. My se podíváme na spoty prvního a posledního jmenovaného.

Na závěr nenecháme stranou ani asijské výrobce aut. Vedle Suzuki se reklamního klání zůčastnila také jihokorejská automobilka Hyundai, která představila svůj renovovaný model Sonata.

Text: Redakce
Video: YouTube

Galerie