VIDEO: Jezdili jsme s Porsche 911 Turbo na okruhu v Estoril

Při podzimním testování Porsche 911 Turbo v okolí Lisabonu jsme se dostali i na slavný okruh v Estoril. Na něm jsme prožili opravdu zábavné odpoledne plné adrenalinu, řevu motorů, vůně spálených penumatik a rozžhavených brzd. Díky přístroji Video V-Box od společnosti Racelogic jsme pro vás mohli nahrát jedno z testovacích kol.

Vydáno: 22.12.2009

V levé části obrazovky můžete sledovat našeho šéfredaktora, jak se potýká se složitým okruhem za volantem Porsche 911 Turbo vybaveném 6rychlostní manuální převodovkou. Na sedadle spolujezdce pak sedí instruktor automobilky Porsche, který ukazuje správný průjezd zatáčkami okruhu v Estoril.

V pravé části pak můžete sledovat aktuální rychlost vozu. Otáčkoměr nebyl připojen. Hlavní část pak patří samozřejmě výhledu přes čelní sklo. Bylo to druhé kolo, které redakce ZaVolantem.cz na okruhu absolvovala. Proto omluvte trochu topornou jízdu. Po dalších dvaceti kolech jsme už celou trať znali jako své boty a například na rovince, kde na videu šéfredaktor brzdí ze 190 km/h, jsme na konci dne uháněli 210 km/h.

První jízdní dojmy, které jsme v Portugalsku nabrali za volantem Porsche 911 Turbo, si můžete přečíst zde.

Galerie