UgurSahinDesign Corvette Z03: 999 koní připraveno

Jsme zvyklí, že když se objeví nějaký zajímavý supersport na renderech známého designéra, většinou zůstane jen u náčrtů. Ale tentokrát se Ugur Sahin spojil s americkou tuningovou společností Mallett Cars. Cíl? Přivést k životu jeho převlečenou corvettu UgurSahinDesign Corvette Z03.


Vydáno: 8.4.2009

Nejrůznější projekty postavené na základě jedinečného Chevroletu Corvette rostou jako houby po dešti. Nejen v USA, ale například i u nás, kdy se na úpravy vrhla česká legenda Innotech. Vše to jsou malé série a zůstat by to tak mělo i v tomhle případě.

Pod kapotou UgurSahinDesign Corvette Z03 budou k dispozici dvě úpravy motoru LS7 V8. Pomocí jednoho turbodmychadla se jeho výkon zvedl na celých 700 koní. Ale možná to bude někomu málo. Proto je ještě v přípravě dvěma turby přeplňovaný osmiválec s výkonem čítajících magických 999 koní.

Samozřejmě to nebude zadarmo. Nejprve do studia UgurSahinDesign musíte přivést svůj Chevrolet Corvette Z06. Za přestavbu do líbivého designu z uhlíkového vlákna zaplatíte 69 tisíc dolarů (1.359.000 korun). Navíc úprava na 700 koní vyjde na 645 tisíc korun nebo 705 tisíc korun za 999 plnokrevníků.

Text: Redakce
Foto: UgurSahinDesign

Galerie