Třikrát hurá! Nová série Top Gear je tu! Od neděle

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Trojice, která si říká Top Gear se od neděle 27. června vrací zpátky na obrazovku s novou sérií nejpopulárnějšího magazínu o autech. Předchozí čtrnácté pokračování sklidilo vlnu divácké kritiky, podle šéf-producenta pořadu Andyho Wilmana se z výtek tým poučil a v patnácté sérii nabídne zážitek rovnajcící se starému Top Gear.

Vydáno: 22.6.2010

O podobě, obsahu a počtu dílů nové patnácté série zatím panuje ticho. Producenti slibují upřesnění týkající se nových dílů v nejbližších dnech. Počet by se pravděpodobně měl pohybovat kolem 6, maximálně 7. Není dokonce ani známo, zda se tým opět vydal za dobrodružstvím do některého z bohem zapomenutých koutů světa, jak bylo v posledních třech sériích zvykem (přejezd jihu Spojených států amerických, cesta centrální Afrikou či Vietnamem, nebo ve čtrnácté sérii velmi povedený, ovšem podle informací Top Gear vůbec nejnáročnější, výlet skrz džungle Jižní Ameriky).

Podle slov Richarda Hammonda se trojka bude věnovat každému supersportu, který se v průběhu posledních měsíců dostal na trh. Richard, nepřekvapivě, potvrdil Ferrari 458 Italia a Audi R8 Spyder, na zbytek výčtu si zatím musíme počkat.

Do prvního dílu producenti slibují Jeremyho, který zkoumá, proč na trhu není více tříkolých vozidel, a který své vyšetřování staví na legendárním Reliantu Robin.

Jamese, který brázdí v nezničitelné Toyote Hilux stále aktivní islandskou sopku.

Stiga, který po legendárním Top Gear okruhu prožene nový Bentley Continental Supersports.

A samozřejmě Richarda, který si vzal za úkol vystrojit důstojnou rozlučku Chevroletu Lacetti, ještě před tím, než bude nahrazen novým „Cenově dostupným autem“.

Patnáctá série pořadu Top Gear startuje v neděli 27. června ve 20 hodin na BBC Two.

Text: Redakce
Foto: Top Gear

Galerie