Toyota RAV4: první fotografie ještě před Ženevou

Ženevksý autosalon se blíží a právě teď víme, co najdeme na stánku Toyoty. Japonská automobilka zde představí nejen koncept FT-86, facelift modelu Auris a plug-in hybridní Prius, ale i faceliftovanou evropskou verzi malého SUV RAV4. Vůz dostal výraznější design a uvnitř by mělo být k dispozici více „luxusních“ prvků výbavy.


Vydáno: 17.2.2010

Když se podíváme na první fotografii nové Toyoty RAV4, bude nám asi nejvíc připomínat Volkswagenu Tiguan lehce zkřížený s Fordem Mondeo. Ve skutečnosti ale nová „RAVka“ následuje vzhled plnoformátového SUV Toyota Vanguard, které se na našem trhu neprodává. Vizáž vozu by tak měla vylepšit hlavně nová světla, sportovní přední nárazník a vysoká kapota.

Pod ní najdeme i přepracovaný benzínový dvoulitr. Čtyřválec byl upraven tak, aby u něj byla snížena spotřeba a tím i produkce emisí. Neptejte se nás, víc se toho o nové Toyotě RAV4 zatím neví. Během čtrnácti dnů, které zbývají do autosalon v Ženevě by ale na povrch mohly prosáknout ještě nějaké detaily. Doufám, že i včetně dalších fotografií.

Text: Redakce
Foto: Toyota

Galerie