TomTom Route Planner: čeština pro plánovač tras

Plánovač tras TomTom Route Planner, který byl zatím k dispozici jen v angličtině, teď českým uživatelům umožňuje pohodlné plánování tras na internetu v jejich mateřštině. Po zadání požadovaného času příjezdu vypočítá Route Planner s pomocí unikátní technologie IQ Routes vždy nejrychlejší trasu do cíle cesty.

Vydáno: 19.6.2009

TomTom Route Planner Při výpočtu bere v potaz veškeré faktory, které mohou řidiče na cestě zpomalit – například semafory, kruhové objezdy či retardéry, a proto pokaždé uživatelům navrhne velmi precizní trasy a co nejpřesnější informace o době příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu, píše TomTom ve své tiskové zprávě.

„Díky tomu, že Route Planner je nyní také v české verzi, si na vlastní kůži může vyzkoušet náš oceňovaný navigační software mnohem více lidí než předtím,“ říká Robert Červenák, vedoucí českého zastoupení společnosti TomTom. „Zejména před nadcházející letní sezónou jde o ideální nástroj pro seznámení uživatelů s tím, co naše navigace nabízejí. S jeho pomocí si mohou čeští řidiči naplánovat letní cesty ještě předtím, než na ně vyrazí.“

Více informací o Route Planneru naleznete ZDE.

Zdroj: TZ TomTom
Foto: TomTom

Galerie