TomTom Map Share: uživatelé opravili pět milionů chyb

TomTom oznámil, že členové komunity TomTom Map Share vytvořili už pět milionů mapových aktualizací. Tento milník je výsledkem stoupající popularity patentované technologie TomTom u komunity uživatelů Map Share, která se od počátku letošního roku rozrostla z půl milionu lidí na dnešních více než pět milionů.

Vydáno: 18.12.2008

S využitím pomoci svých zákazníků po celém světě je TomTom schopen poskytovat aktuálnější mapy v neustále se měnícím světě silnic. Funkce Map Share umožňuje zákazníkům TomTom okamžitě vytvářet opravy map přímo na svých zařízeních TomTom.

Jakmile dojde k jejich ověření pracovníky TomTom, jsou tyto aktualizace zpřístupněny celé komunitě Map Share, díky čemuž mají zákazníci TomTom neustále přístup k aktuálním mapám. TomTom Map Share dokonce obdržel certifikát prestižní německé společnosti TÜV SÜD pro svou efektivitu, intuitivnost a spolehlivost.

„Od počátku jsme si Map Share představovali jako nástroj, který pomůže řidičům vypořádat se s frustracemi z neočekávaných změn na trase a zároveň překlene období mezi řádnými aktualizacemi map,“ vysvětluje Corinne Vigreux, ředitelka společnosti TomTom.

„Pro názornou představu: Na jednu hodinu cesty kdekoli v Evropě či Severní Americe se váže dvacet až třicet oprav prostřednictvím Map Share,“ dodala.

Úspěch Map Share je dán také tím, že opravy vytvářejí jen uživatelé, kteří o ně mají skutečný zájem. „„Jedna věc je zřejmá: silnice se neustále mění. TomTom Map Share mi pomáhá blokovat silnice, které již nejsou průjezdné, či přidávat vlastní body zájmu,“ říká Milan Prchal, český rekordman v počtu mapových oprav v rámci služby Map Share.

Zdroj: TZ TomTom
Foto: TomTom

Galerie