Testovací jízda Audi R8 skončila koupáním v řece

A je to opět tady. Další z akčních řidičů se vykoupal. Tentokráte šlo o zákazníka jedné holandské prodejny Audi, který si právě na testovací jízdě zkoušel supersport R8. Máchání aut se stalo zřejmě novým trendem, stačí se podívat na pár předchozích článků v rubrice „Na ulici“.

Vydáno: 21.8.2008

Do rubriky Na ulici nám tentokráte nepřišla fotografie od nějaké věrného čtenáře, snímek jsme našli sami na stránkách magazínu AutoJunk.nl, který je plný podobných fotografií.

Jak se nehoda seběhla? Zákazník chtěl prostě vyzkoušet limity vozu. A to tak nešikovně, že v místě, kde je povolena osmdesátka uháněl podle policie 130 km/h. Podle některý diskutujících, kteří se okamžitě vrhli na rozebírání fotografie, to mohlo být klidně 200 km/h.

Když v této rychlosti bohužel narazil na výraznou nerovnost na silnici, ztratil kontrolu nad vozem a vyjel ze silnice. Na neštěstí byla hned vedle řeka, ve které Audi R8 skončilo.

Nikomu se naštěstí nic nestalo. Auto se převeze do místního servisu. Kdo uhradí škodu? Můžeme si být jisti, že pojišťovna v takovém případě rozhodně ne.

Text: Redakce
Foto: AutoJunk.nl

 

Galerie