Taxislužba Tick Tack nabízí připojení k internetu

To, co je běžné například v Německu a Rakousku, se nyní dostává i do České republiky. Taxislužba Tick Tack, která začala svůj provoz letos v únoru, přichází od června jako první domácí přepravce s možností připojit pasažéry během jízdy k internetu. Tick Tack totiž do všech svých vozů nainstaloval systém Wi-Fi.


Vydáno: 10.6.2010

Tick Tack připravil společně se společností Telefonica O2 do svých vozů bezdrátový systém připojení k internetu (Wi-Fi), jenž je dnes použitelný prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech. Maximální rychlost připojení ve vozech Tick Tack bude 3,1 mbps.

Společnost Tick Tack zahájila svůj provoz začátkem letošního roku. Zákazníky vozí bílými automobily Audi A6 a dbá na kvalitu služeb a profesionalitu řidičů. Přitom je její ceník srovnatelný s běžnými taxislužbami.

O snaze o kvalitu poskytovaných služeb hovoří i způsob případné reklamace: pokud o ni zákazník požádá, dispečink služby Tick Tack provede rekonstrukci jízdy pomocí zaznamenávaných GPS poloh vozu. Veškeré případné reklamace se automaticky předávají Magistrátu hl. m. Prahy, který nezávisle na službě Tick Tack posuzuje oprávněnost stížností.

Text: Redakce
Foto: Tick Tack

Galerie