Tata Nano DC Design: nejlevnější auto a tuning?!

Nejlevnější auto na světě a tuning – myslíte že to není možné? Ale je! Dokonce se dá očekávat, že levná Tata Nano se díky svému rozšíření v budoucnu dočká celé řady úprav. Teď tu máme jednu z prvních a rovnou od profesionálů z firmy Carnation Auto, kteří o pomoc požádali designové studio DC Design.


Vydáno: 2.12.2009

Tuning je ale v tomto případě výhradně záležitostí vzhledu. Lidová Tata tak dostala přepracovanou čelní masku i nárazník a má vcelku drsný a překvapivě nikoli komický výraz. Zatímco spodní část auta včetně blatníků a dveří je výrazně modrá, horní polovina auta je lakována černou barvou.

Vzhledem k tomu, že šlo o čistý restyling, na miniaturním motůrku s objemem 0,6 litru a výkonem 35 koní se nic neměnilo.

Úpravci z Carnation Auto se nechal slyšet, že nejde o ojedinělou záležitost a že bude takto upravené Taty Nano prodávat ve větším množství.

Připomeňme, že Tata Nano je malý vůz indické automobilky Tata Motors, který má pomoci motorizovat Indii a pomoci mu s tím má hlavně cena pod 50 tisíc korun. Indové se dosud přepravují ve velké míře na skútrech.

Text: Redakce
Foto: Carnation Auto

Galerie