Stig odhalen. Je to 33letý závodník Ben Collins

A je to tady! Tajemství, které britský motoristický magazín Top Gear hlídal celá léta jako oko v hlavě, je prozrazeno. Deník Telegraph napsal, že mystický jezdec Stig není nikdo jiný, než 33letý Ben Collins. Závodník z NASCAR a LeMans, otec od rodiny.

Vydáno: 20.1.2009

Ben Collins dříve jezdil jako profesionál v závodech NASCAR a zúčastnil se i 24hodinového maratónu LeMans. Naposledy se na obrazovce ukázal odhalený jako dvojník Jamese Bonda ve filmu Quantum of Solace (kde jsme si ho samozřejmě nevšimli).

Zdá se, že své tajemství prozradil sám Ben Collins. O své práci snů totiž řekl majiteli galerie v Bristolu, kde se snažil prosadit nějaké své nápady. Navíc si jeho bílých řidičských rukavic všiml dělník, který přišel na drobné opravy v domácnosti.

Zatím se neví, co Top Gear s prozrazeným Stigem provede. Minulý, černý Stig, musel ze show po svém vlastním prozrazení odejít (šlo o Perryho McCarthyho). Pokud bude zachována tradice, nahradí bílého Stiga řidič jiné barvy (zlaté? červené? modré?). Jasné je ale to, že Ben Collins je proklatě dobrý řidič.

Text: Redakce
Foto: BBC

Galerie