Špionáž: Alfa Romeo Milano nafocená v továrně

Moc se o ní nemluví, ale všichni ví, že brzo přijde. Kdo? No přece Alfa Romeo Milano. Nový hatchback z nižší střední třídy, který by se mohl objevit ještě letos na autosalonu ve Frankfurtu. Zatím se na internetu objevily první špiónské fotky přímo z továrny.


Vydáno: 8.7.2009

Ačkoliv jsou snímky, které pořídil neznámý člověk v továrně, v nízké kvalitě (záznamovým médiem byl s největší pravděpodobností mobilní telefon), vypovídají toho o Alfa Romeo Milano poměrně dost. To, na co se koukáme, jsou bezesporu předprodukční modely, které se od těch produkčních budou lišit maximálně v několika detailech.

Všiměte si toho, jak Milano navazuje na svého staršího a menšího sourozence MiTo. Podle všeho se italská značka nevzdala sportovních tvarů, pěkného designu a známých budíků pod volantem. Palubní deska je ale kompletně nová, hlavně ovladače uprostřed. Škoda, že si nemůžeme prohlédnout volant.

Alfa Romeo Milano by se podle všeho mohla objevit už ve Frankfurtu, možná ale i později v Ženevě. Každopádně ještě nejsou k dispozici ani oficiální snímky, proto se nedivte, že neznáme datum uvedení na trh ani případnou cenu.

Text: Redakce
Foto: Autor neznámý

Galerie