Smart ForTwo v jarním kabátě: stylové polepy a doplňky Brabus

Přichází odvážná jarní móda pro Smart ForTwo: interiérové doplňky Brabus v karbonovém vzhledu a světla pro denní svícení od téže značky. nové umělecké polepy, které dodají verzím coupé i cabrio individuální charakter. Samolepící fólie se nalepí na bezpečnostní rám tridion. K dispozici je šest barevných motivů.

Vydáno: 31.3.2010

Díky novým uměleckým nálepkám získá jakýkoli Smart ForTwo jedinečný vzhled. Mezi šesti motivy jsou takové, které dodají autu sportovní, elegantní nebo městský charakter auta. Fólie se lepí na bezpečnostní rám tridion a vytvářejí kontrast s ostatními částmi karoserie. Návrhy zpracoval výtvarník Timo Wuerz ve spolupráci s Mercedes-Benz Accessories GmbH a inspiraci pro ně poskytly jednotlivé varianty kolekce automobilu Smart ForTwo.

Při správném postupu tyto polepy vydrží na autě přibližně pět let. Dají se však odstranit i dříve, aniž to zanechá jakékoli stopy. Atraktivní polepy jsou v nabídce autorizovaných prodejců Smartu za cca 7.000,-Kč (včetně DPH).

Kromě toho jsou k dispozici doplňky interiéru značky Brabus v karbonovém looku, vytvářející sportovní a zároveň exkluzívní prostředí. Sada (cca 8.400,-Kč s DPH) sestává z lemů a krytů na přístrojové desce, sloupku volantu, páček směrovek a stěračů, madel dveří a centrální konzole. Interiérové kontrastní komponenty si můžete objednat a dát namontovat u dealerů Smartu.

Nová přídavná světla pro denní svícení BRABUS LED (cca 15.500,-Kč s DPH) dobře vypadají, a k tomu zvyšují bezpečnost jízdy. Jsou navržena tak, aby doplňovala siluetu Smart ForTwo, a dají se kombinovat se všemi standardními světly. Jsou dostupná ve dvou verzích: v chromu nebo v černé barvě. Vylepšit můžete i záď vozu, protože nyní je k dispozici třetí LED brzdové světlo Brabus (cca 3.700,-Kč s DPH) pro coupé a cabrio, integrované do zadního spoileru nad oknem.

Podívejte se i na tuto společnost nabízející polepy aut

Text: TZ Smart, redakce
Foto: Smart

Galerie