Škoda Superb Combi Outdoor: nový paket vytvoří verzi Scout

Škoda Superb Combi vyráží mimo silnice. Vlajkovou loď automobilky lze nyní objednávat se speciálním designovým paketem „Outdoor“, zahrnujícím plastové nárazníky, lemy blatníků a prahů. Zařadí se tak vedle rodiny modelů Scout, Octavie, Fabie a Roomsteru Scout. Superb se tak zařazuje mezi koncernové allroady: Audi A4 Allroad a Volkswagen Passat Alltrack.

Vydáno: 18.7.2012

Paket Outdoor standardně přidává jen plastové doplňky a kruhové mlhovky, nezvyšuje ani světlou výšku. To se dá ale dohnat další „offroadovou“ výbavou, jak zdůrazňuje Škodovka: ve spojení s pohonem 4×4 a paketem pro špatné cesty umožňuje z modelu Superb Combi sestavit vůz, který se svým vzhledem a jízdními vlastnostmi zařazuje po bok modelu Octavia Scout.

Paket Outdoor je dostupný pro všechny verze Superbu Combi s pohonem předních, nebo všech kol (s výjimkou verze GreenLine). „Vlajková loď automobilky se s ním stává dokonalým univerzálním vozem do města i do přírody, který osloví zejména náročné zákazníky s aktivním životním stylem,“ dodává Škoda Auto.

 

Text: Redakce
Foto: Škoda Auto

Galerie