Škoda Superb Combi: máme nové fotografie

Téměř před rokem jsme odhalili dvě fotografie s možnou podobou Škody Superb Combi, které byly vytvořeny na základě výpočtů a očitých svědectví. Dnes jsme uvedení velkého českého kombi daleko blíž a díky motoristickému serveru Motorauthority se můžeme podívat na další možnou podobu Superbu kombi.


Vydáno: 16.3.2009

Před rokem jsme na ZaVolantem.cz zveřejnili první fotografie Škody Superb Combi, respektive její možné podoby. Za tu dobu Škoda dál pracovala, stejně jako pokračovaly i odhady analytiků a grafiků – a na základě nových odhadů vznikly snímky, které zveřejnil server Motorauthority.

Velký test Škody Superb Combi si přečtěte ZDE:
Škoda Superb Combi 2.0 TDI: obývací pokoj na kolech

Podle těchto fotografií bude klást Superb Combi důraz na maximální praktičnost a užitnou hodnotu. Už současný Superb Sedan, který prošel naším redakčním testem s motory 2.0 TDI a 1.4 TSI, klade důraz na obrovský zavazadlový prostor i dobrý přístup do něj pomocí systému TwinDoor, a u kombi bude místa v kufru samozřejmě ještě víc.

Stejná výbava, vyšší cena

Škoda Superb Combi by měl být při stejné výbavě a stejném motoru dražší o 40.000 korun než sedan, což znamená, že by startoval na částce 600.000 Kč za verzi 1.4 TSI ve výbavě Comfort.

V nabídkách motorů a výbav bude téměř jistě Superb Combi kopírovat nabídku sedanu, tedy tři stupně výbavy a šest motorů. Jistý je i náhon na všechna čtyři kola a automatická převodovka DSG.

Text: Redakce
Foto: Motorauthority

Galerie