Škoda Octavia Combi by Milotec: tuning po Česku

Mračítka, chromovaná maska chladiče, chromovaná zrcátka a spoilery i vylepšené burácející výfukové potrubí. To je trest pro zlobivou Octávku v podání českého úpravce jménem Milotec. Chcete podrobnosti? Bez obav, samozřejmě se nebudeme zabývat něčím tak nízkým, jako jsou úpravy motoru. Zajímá nás jen vzhled!


Vydáno: 12.9.2009

„Proč si Milotec Auto-Extras vybral právě Octavii II? Protože nabízí hodně prostoru pro další možnou individualizaci. Současné atraktivní ztvárnění pozitivně ovlivňují nejrůznější harmonicky ladící doplňky, sportovní podvozek, kola z lehkých slitin, optimalizované výfukové potrubí, nejnovější denní/poziční světla LED, různé dekory atd.,“ píše Milotec ve své tiskové zprávě.

A skutečně. Milotec vzal Octavii Combi pěkně z gruntu a „vylepšil“ na ní snad úplně všechno. Tedy kromě motoru.

Vaše Octavia může dostat černě pozinkovanou mřížku chladiče, nebo dokonce „mřížku ve stylu Bentley“. Dekory v chromu a nerezu pro náročnější klienty jsou samozřejmostí. Milotec nezapomněl ani na světla a vytvořil populární mračítka (dosud jsme v redakci nepochopili, k čemu to je) – můžete si vybrat buď černé, nebo „v karbonovém designu“. Hlavně nesmíte zapomenout na sadu dešťových a větrných clon pro boční i střešní okno. Záď kombi vylepšil úpravce střešním spoilerem.

Výkon Octavie také vzroste (o pět procent!), a to díky upravenému výfukovému potrubí, kde nechybí potřebná dvojitá koncovka výfuku. Což samozřejmě výrazně zlepšuje vzhled auta a navíc také hlasitěji burácí. Super!

Takže až vás začne vaše Škoda Octavia Combi opravdu hodně vytáčet, máte jedinečnou možnost, jak ji potrestat.

Text: Redakce
Foto: Jméno automobilky

Galerie