Seat předvede novou Ibizu v mobilním autosalonu

Španělům se nechtělo čekat na další autosalon, aby předvedli svůj nový model Ibiza. Vymysleli si proto jeho velice zmenšenou mobilní verzi. Jak to vypadá? Jednoduše: kamion za sebou vleče prosklený přívěs, ve kterém je vystaveno naleštěné auto. V Praze bude k vidění mezi 10. a 12. květnem.

Vydáno: 6.5.2008

Od 2. dubna 2008, kdy nový Seat Ibiza absolvoval světovou premiéru v prototypovém centru v Martorellu, putují po Evropě tři kamiony s prosklenými boxy, barevnou světelnou show a vnitřními kamerami, aby auto představily ještě před uvedením na trh.

Kamiony navštíví celkem 17 evropských městech během čtyřicetidenní „Ibiza Tour“. S naloženou Ibizou ujedou více než 50 tisíc kilometrů.

Nepřehlédněte:
Seat Ibiza: první Španěl v novém kabátě

Kamion projede městy jako Barcelona, Madrid, Lisabon, Londýn, Paříž, Ženeva, Berlín, Krakov, Amsterdam, Kodaň, Řím a Štrasburg, aby se v Praze objevil 10.května večer a odjel 12.května ráno.

Návštěvníci webu www.newseatibiza.com se mohou zaregistrovat a budou-li vylosováni, může je potkat například i testování nového vozu. Na webu je také podrobný itinerář s termíny a místy kudy Ibiza Tour jede, průběžně jsou doplňována videa a fotografie z cest.

Text: Redakce
Foto: Seat

Galerie