Rolls-Royce Phantom Sapphire: ještě delší a luxusnější

Luxusním limuzínám kraluje Rolls-Royce, o tom žádné pochyby! Zvláště teď, když královská automobilka představila novou verzi s prodlouženým rozvorem a opravdu aristokratickými doplňky. Phantom Sapphire doplní řadu modifikací s názvy jako Pearl, Silver nebo Tungsten.

Vydáno: 28.12.2008

Rolls-Royce Phantom Sapphire se zvenčí odlišuje od standardního Phatomu jen na první pohled zřejmou prodlouženou základnou. uvnitř je to ale jiné, protože dostal celou řadu novinek.

První z nich je možnost zvolit ze dvou provedení potahů. Buď dostanete námořně modrou kůži s bílými doplňky, nebo bílou kůži s námořně modrými doplňky. Jako dřevo byl tentokrát vybrán leštěný ořech.

Aby si majitel opravdu pořádně užil jízdu na zadních sedadlech, je mu nově k dispozici lednička, která pojme až dvě láhve vybraného šampaňského. Nechybí ani vyleštěné sklenice. Správný čas ukáží ručičkové hodinky se safírovým sklíčkem.

Zkrátka nepřijde ani řidič. Standardní klíč nahradila kazeta vykládaná ořechem a hliníkem, která kromě stříbrného klíče od vozu obsahuje i psací pera značky Conway Stewart. Samozřejmě i ta svou barvou barevně ladí s autem. Cena? O ní se v dobré společnosti nehovoří.

Text: Redakce
Foto: Rolls-Royce

Galerie