Renault Laguna Coupe Monaco GP: černobílá elegance

Francouzský Renault představil další edici pro model Laguna. Po takzvané Black Edition přichází Monaco GP. Hlavní roli bude opět hrát design. Tentokrát dostane karoserie perleťově bílý lak v kombinaci s černou střechou. Ochuzen nebude ani interiér, jen ty pohonné jednotky zůstanou nezměněny.


Vydáno: 14.4.2010

V nabídce pro tuto verzi máte na výběr celkem tři možnosti, pokud chcete pod kapotou naftový motor. Jestliže ovšem toužíte po benzinu, musíte sáhnout po jednotce 3.5 V6, což opět dokazuje, že se jedná především o styl, nikoliv o sportovní zážitky.

Abychom byli přesní, Laguna Coupe Monaco GP je dostupná s motorem 2.0 dCi o výkonu 150, respektive 180 koní, nebo s námi testovaným šestiválcem 3.0 V6 dCi, případně s poslední a jedinou benzinovou alternativou 3.5 V6 (která také prošla testem) o výkonu 240 k.

Jak už bylo řečeno na úvod, nová edice kombinuje bílou karoserii s černou střechou, černými zpětnými zrcátky a tmavými osmnáctipalcovými koly. Do interiéru byla instalována tmavošedá kůže a jak uvnitř, tak venku najdeme emblémy “Monaco GP“.

Pokud se vám toto provedení líbí, připravte si minimálně 38 000 EUR. Objednávat se začne v polovině května, k dýlerům dorazí první kusy během června.

Text: Redakce
Foto: Renault

Galerie