Redaktor ZaVolantem.cz Lukáš Dittrich vystoupí v televizi

Ve čtvrtek 7. května si nezapomeňte v 21:45 pustit ČT1. Proč? V pořadu Máte slovo totiž vystoupí náš redaktor Lukáš Dittrich. Utká se v přímém přenosu s politiky a státními činiteli. Hlavním tématem celého pořadu, který moderuje Michaela Jílková, samozřejmě nebude nic jiného, než stav na českých silnicích.


Vydáno: 7.5.2009

Náš redakční kolega Lukáš Dittrich se střetne v přímém přenosu nejen se současným ministrem dopravy, ale i s policejním ředitelem a novinářem věnujícím se motocyklům. Na přetřes přijde mnoho témat z oblasti dopravy. Bude se diskutovat o možnosti navýšení dálničního limitu ze současných 130 na 160 km/h. V pořadu se bude probírat stav českých komunikací, možnost zrušení některých značek nebo chování policie k řidičům.

Jak Lukáše známe, věříme, že si prosadí své názory nejlépe. Sám je už držitelem bakalářského titulu na dopravní fakultě zemědělské university a chystá se na „inženýra“. O jeho technickém talentu, ale i talentu novináře, hovoří četné články, které pro ZaVolantem píše. Naposledy jste jeho jméno mohli najít pod testem Chevroletu Aveo, Škody Octavia RS nebo Suzuki Grand Vitara.

Takže nezapomeňte si ve čtvrtek 7. května v 21:45 zapnout na ČT1 pořad Máte slovo.

Text: Redakce
Foto: Zuzana Procházková

Galerie