PRVNÍ FOTO: Nové BMW 7 odhaleno!

BMW řady 7 bylo odhaleno. Nejde sice o oficiální fotky, ale i tak je na nich vidět všechno. Fotografie, na nichž je nová vlajková loď BMW ve své finální podobě a se staženou plachtou se nejdříve objevily na facebooku a pak postupně na zahraničních serverech. Podívejte se.

Vydáno: 1.1.2015

Žádné velké změny oproti součanému BMW řady 7 nečekejte. Stejně jako konkureční Audi šel tentokrát Bavorák cestou evoluce a inspirace od ostatních nových modelů značky.

Velké ledviny masky chladiče jsme obdivovali už u stávající generace BMW 7, ty obklopí nově tvarované světlomety s laserovou technikou. Zadní světla dostanou také nový design, připomínajícíBMW 6 GranCoupé. Žádná revoluce se nekoná ani v interiéru, hlavně se snižuje počet tlačítek.

Co se týká techniky, nové BMW řady 7 by mělo mít výrazně nižší váhu a řadu motorů: v základu má dostat benzinový dvoulitrový čtyřválec s výkonem 191 kW / 260 koní, potom šestiválec s 243 kW / 330 koní, osmiválec s 338 kW / 460 koní a pravděpodobně i V12 6,6 litru s výkonem 441 kW / 600 koní. Samozřejmě dostane i obdobnou paletu turbodieselů, a plug-in hybrid.

Text: Redakce
Foto: Auto Week

Galerie