Porsche Panamera: první foto reálného interiéru

Není to tak dlouho, co ze Stuttgartu na web doputovaly první oficiální snímky chystaného sedanu-kupé Porsche Panamera. Chyběl mezi nimi ale důležitý obrázek: interiér. Nadšencům se podařilo zachyť úlomky pomocí nejrůznějších spy fotografií. Teď poprvé ale máme před sebou snímek reálného interiéru.

Vydáno: 29.12.2008

Zatím co první fotografie byly hodně šedivé, nebo zobrazovaly interiér v provedení tmavého odstínu, nyní máme možnost podívat se na potah ve světlé kůži. Ta vyplňuje značnou část palubní desky a je proto jasné, že se můžeme těšit na opravdový luxus.

Multifunkční volant disponuje tlačítky pro řazení automatické dvojspojkové převodovky PDK, které bylo docela kritizováno u Porsche 911 poslední generace. Inspirace u kratšího bratříčka je jasná i na přístrojovém panelu a ventilaci.

Středový panel je ale něco docela jiného. Ať jsou tlačítka jasně Porsche, jejich umístění okolo řadící páky nejvíce připomíná Audi. Na fotografii se jejich počet zdá až příliš velký. No, uvidíme v reálu, jak se nám s nimi bude pracovat.

Text: Redakce
Foto: Motor Spain

Galerie