Porsche Boxster a Cayman S: další speciální edice

Oba zmíněné modely už mají za sebou jedno speciální vydání a v obou případech už je vyprodáno. Proto přichází na řadu exkluzivní edice číslo dvě. Opět se jedná zejména o vzhled vozu a počet kusů bude rovněž omezen.

Vydáno: 5.8.2008

Porsche Boxster, celým jménem Boxster S Porsche Design Edition 2 je lakován do světlé barvy zvané  Carrera White. Světlý odstín dostaly také 19“ kola SportDesign a středová konzole. Bílý lak doplňují šedivé pruhy na karoserii, v případě interiéru zaujme černá kůže okořeněná bílými motivy.

Model Cayman S Sport je poněkud nápadnější. V základu si budete moci vybrat, jestli chcete výrazný oranžový, nebo ještě výraznější zelený lak. Efektním detailem jsou černé pruhy na bocích s názvem auta. Černý lak dostanou také kola, zpětná zrcátka a do tmavých barev bude laděn i interiér.

Cayman S bude vybaven ještě aktivním podvozkem PASM (Porsche Active Suspension Management), sportovně upraveným výfukovým potrubím a o 15 mm sníženou světlou výškou. K dobru budou i drobnosti jako jsou bi-xenony nebo sportovní sedačky.

Případní zájemci by neměli váhat. Produkce je u obou modelů omezená. Upravených Boxsterů se objeví 500, Cayman S si bude moci zakoupit 700 vyvolených.  

Text: Redakce
Foto: Porsche

Galerie