PF 2008

PF 2008Milí čtenáři, jménem našeho redakčního týmu, který pro vás v uplynulém roce připravoval magazín ZaVolantem.cz vám přeji mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2008. A hlavně mnoho šťastných kilometrů bez nehody za volantem vašeho vozu. Doufám, že se s vámi budeme setkávat i v roce 2008.


Vydáno: 31.12.2007  

Pojďme se společně podívat, jaké novinky jsme si pro vás v tom příštím roce připravili. Naši programátoři pracovali ve dne v noci a podařilo se jim připravit pro vás zcela nový systém, na který během ledna přejdeme.

Pro naši redakci to znamená, že se jí podaří ušetřit spoustu času při editaci, který pak může věnovat na další psaní článků. A co to znamená pro vás? Připravili jsme možnost pod články diskutovat, budete moci vyhledávat, dívat se, jaké články konkrétní autor napsal a i celá grafická podoba magazínu bude ještě přehlednější.

Další novinkou, kterou ale nepocítíte tak vy, ale spíše my na vlastní kůži, je plánovaná změna majitele. Magazín vděčí svému úspěšnému začátku za podporu SAN-Sdružení novinářů. Rozhodli jsme se ale, že už je natolik „dospělý“, že si zaslouží osamostatnění. O změně majitele vás budeme v editoriálu ještě informovat.

Nebudu vás ale dlouho obtěžovat administrativou. Pojďme se podívat, na jaké testy se můžete v nejbližší době těšit. Vyzkoušeli jsme pro vás Citroen C3 CNG, který jezdí na zemní plyn. Zajímavý bude bezpochyby test Hondy FR-V, Citroenu C4 Picasso nebo japonského luxusního rychlíku Nissan Murano, jehož facelift vyjede letos na český trh.  Nepřijdete ani o vaše oblíbené bleskovky, články o trabantech, fotografie z ulice…. A připravujeme pro vás i další rubriku. Nechte se překvapit.

Mějte hezký rok 2008

Jan Markovič, šéfredaktor

PF 2008

 


Galerie