Peugeot RCZ Limited Edition je v Česku. Jen pro 15 zájemců

Pohledné kupé Peugeot RCZ přichází do České republiky nejen ve standardní podobě, ale přináší s sebou i první limitovanou edici. Omezená série, označená jednoduše jako „RCZ Limited edition“, je pro české zákazníky k dispozici v patnácti exemplářích. Cena každého z nich je 900 tisíc, za něž dostanete kupé s bílým perleťovým lakem, sportovními doplňky, luxusní výbavou a hlavně s motorem 1.6 THP o výkonu 200 koní.

Vydáno: 27.8.2010

Peugoet RCZ sklízí za krátkou dobu své produkce prodejní úspěchy (vykazuje téměř 50% překročení prodejního plánu), kromě toho už stačil získat ocenění „Nejkrásnější vůz roku“ ve Francii či „Red Dot Design Award“ v Německu a zajistil své kategorii vítězství ve 24 hodinovém závodě v Nürburgringu.

A hned na začátku prodejů se Francouzi rozhodli nabídku jaksepatří ozvláštnit limitovaným modelem RCZ Limited edition. Ten má bílý perleťový lak, kontrastující s černou karbonovou střechou a se sportovním předním nárazníkem, opatřeným mřížkou v barvě černého chromu. Interiér je čalouněn luxusním celokoženým interiérem. Pohon zajišťuje přeplňovaný benzinový motor 1.6 THP o výkonu 200 koní.

Od 20. srpna 2010 mohou zákazníci prostřednictvím internetových stránek tvojercz.cz rezervovat vozy této speciální série za cenu 899 900 Kč. Čeká na ně přitom pouhých 15 kousků. Slavnostní předání vozů zákazníkům proběhne dne 7. října 2010 v Praze, a to u příležitosti oficiálního uvedení modelu Peugeot RCZ na český trh.

Text: Redakce
Foto: Peugeot

Galerie