Peugeot 3008 RC Line: Irmscher poupravil francouzského „krasavce“

Kříženec označený jako 3008 nepatří k nejkrásnějším automobilům na trhu, o tom jsme se přesvědčili už před rokem. Během redakčního testu jsme ovšem zjistili, že jakkoli tento vůz není přitažlivý, svým zákazníkům rozhodně má co nabídnout. Pokud ho tedy chcete a hledáte možnost, jak vnější vzhled upravit, máme řešení.


Vydáno: 25.2.2010

Společnost Irmscher, známá více jako úpravce modelů značky Opel, připravila pro Peugeot 3008 takzvanou RC Line. Ryze kosmetická záležitost bude představena na autosalonu v Ženevě. První fotografie se ale objevila už včera.

Konkrétní úpravy se týkají masky chladiče, přibyly nástavce prahů, jeden spoiler vpředu pod nárazníkem, druhý spoiler nad zadním oknem, snížena byla světlá výška vozu a lehce byl upraven také podvozek. Součástí tohoto paketu jsou také 19“ kola obuta do pneumatik 225/40 R19. V interiéru pak najdeme kožené čalounění.

Všechny podrobnosti o běžném sériovém provedení si budete moci přečíst už zítra ve článku: „Peugeot 3008 2.0 HDi: to podstatné se skrývá uvnitř“.

Text: Redakce
Foto: Irmscher

Galerie