Peugeot 107: foto dalšího z kolínských trojčat po faceliftu

O tom, že v Kolíně změnili výrobní program a z továrny budou vyjíždět nové verze minivozů jsme vás už informovali. Po faceliftovém Citroënu máme zde fotky nové podoby Peugeotu 107. Také v tomto případě je největší změnou nový přední nárazník. Je to změna k lepšímu? Nevím, posuďte sami.

Vydáno: 4.11.2008

Model 107 má také velkou černou tlamu, která je doplněna chromovou lištou. Nikoli však kolem, ale jde napříč celým oválem. Navíc nárazník dostal na bocích nové průduchy. I zde můžeme říci, že vůz s tímto výrazem vypadá jako malý “drsňák“. Zvenčí byly změněny ještě kryty kol a přibyly dvě nové barvy. Oranžová a modrá.

Uvnitř sice najdeme pár úprav, ale nic zásadního to není. Ve výbavě Trendy dostal Peugeot nové čalounění sedaček. Ty mají černou barvu a červenooranžové, nebo stříbrné obšití. O inovovaném provedení sedaček Alcantara/ kůže v nejvyšší výbavě jsme už psali, stejně jako o nezměněné motorizaci.

Verze po faceliftu by měla mít také lepší odhlučnění kabiny a nižší vibrace. Přidána byla také izolace v okolí motoru a v kabině.  

Text: Redakce
Foto: Peugeot

Galerie