Parmigiani Fleurier připravil nové hodinky pro vaše Bugatti

Švýcarská hodinářská společnost Parmigiani Fleurier už jednou připravila speciální hodinky nejen pro majitele Bugatti Veyron. Šlo o speciální model Type 370, který měl ciferník na straně. Nyní jsou v přípravě další hodinky, které pasují k aktuálnímu konceptu Bugatti Galibier.

Vydáno: 13.10.2009

Hodinky Parmigiani Fleurier Type 370 byly vyrobeny ve speciální omezené edici čítající pouze 200 kusů. A stejně jako pomalu končí výroba Bugatti Veyron a poslední kousky vychází jako speciální edice, budou ke koupi dva unikáty Parmigiani Fleurier Type 370. Ty jsou ručně vyrobeny z 18karátového zlata a platiny 950. Vlastní rukou je postavil přední hodinář firmy Philippe Bodenmann a trvalo mu to přes 300 hodin. Kožený náramek pak pochází od Hermesu.

Kdo by ale nechtěl hodinky, na které se dívá ze strany (to aby řidič nemusel sundávat ruku z volantu), může si počkat na novou edici nazvanou Parmingiani Fleurier Bugatti Galibier Tourbillon. Ta se vyznačuje tím, že ciferník jde pomocí speciálního mechanismu sejmout z řemínku a umístit na palubní desku vašeho Bugatti. Za své jistě nemalé peníze tak získáváte hned dvoje hodinky v jednom. a to už se vyplatí!

Text: Redakce
Foto: Parmingiani Fleurier

Galerie