Odpadlík začal vyrábět motorky Lorenzo Lamas Cycles

Vysloužilí herci se občas musí poohlédnout po něčem novém, aby si zachovali své vysoké příjmy. Americký herec Lorenzo Lamas, kterého si všichni pamatujeme v hlavní roli oblíbeného seriálu Odpadlík, se rozhodl pro dráhu výrobce motorek. Založil proto novou značku, která samozřejmě nese jeho jméno. Představil také už čtyři koncepty.

Vydáno: 6.8.2009 

To, že se Lamas poohlédl po něčem jiném než hraní, je možná dobře. Kdo totiž hrál v letošním béčkovém propadáku s názvem Mega Shark vs. Giant Octopus, je na herecké scéně už asi navždy odepsaný. A proč právě motorky? Když se řekne jméno Lorenzo Lamas, vybaví se asi každému milovníků seriálů z devadesátých let vlasatý frajer řítící se bez helmy na chopperu americkou krajinou.

Lamas Už představil čtyři své motocykly (viz fotogalerie), které se nesou v duchu retro stylu a mají i přiléhavá jména. Brzy si tak budete moci od psolečnosti Lorenzo Lamas Cycles koupit Badland Bomber, Knockout Bobber, Power Sled nebo Reno Rocket.

Zatím jde pouze o obrázky, ale herec by měl už příští týden ukázat novinářům reálné exempláře. Na náš vkus jsou to hodně extrémní stroje (ve smyslu ošklivosti), ale ctíme starodávné úsloví: proti gustu…

Text: Redakce
Foto: Lorenzo Lamas Cycles

Galerie