OBRAZEM: Volvo S60 se představilo ze všech úhlů

Od oficiálního představení nového švédského sedanu Volovo S60 nás dělí ještě několik měsíců. Automobilka proto zatím neuvolnila příliš informací. Fanouškovská stránka na Facebooku ale přinesla video, kde se chystaný vůz odhaluje ze všech úhlů. Interiér bohužel stále chybí.

Vydáno: 31.12.2009 

Bohužel vám zatím video nemůžeme přinést, protože se zatím neobjevilo na serveru YouTube, ze kterého se dá umístit i na naše stránky. Nebude to ale určitě dlouho trvat. Zatím si ale můžete prohlédnout stránku Volva na Facebooku nebo se podívat na snímky v naší fotogalerii, které zachycují ty nejdůležitější záběry na nový sedan.

Jak už bylo řečeno, o Volvu S60 se toho zatím příliš neví. Jasné ale je, že se v něm poprvé představí systém Pedestrian Detection. Ten bude rozpoznávat chodce před vozidlem, a pokud v rychlostech do 50 km/h řidič nezareaguje včas, zastaví auto tak, aby nedošlo ke střetu s člověkem.

Volvo S60 se poprvé světu představí na autosalonu v Ženevě, který proběhne v březnu příštího roku. V létě 2010 se pak spustí výroba v belgické fabrice.

Text: Redakce
Foto: Volvo

Galerie