OBRAZEM: Půjčovna Dream Cars představila novinky pro rok 2016, mimo jiné McLaren 650S

Letos podeváté představila půjčovna luxusních aut Dream Cars novinky ve svém vozovém parku. Naše redakce u toho nemohla chybět.

V čele majestátné kolony, jejíž cena přesáhla stovku milionů, stál oranžový McLaren 650S Spider. Parametry? Motor 3,8litrový osmiválec, 478 kW neboli 650 koní. Maximální rychlost 329 km/h, zrychlení na stovku za 3 sekundy. Pokud si ho chcete půjčit, připravte si 40 tisíc na den a 400 tisíc vratnou kauci.

Italské supersporty i ameriky

Nově do nabídky oproti loňskému roku Dream Cars zařazuje také Ferrari 488 Spider nebo Jaguar F-type coupé S. K vidění byla celá kolekce vozů Porsche, ale i americká klasika jako Chevrolet Camaro, Dodge Charger nebo Ford Mustang. Americkou sekci doplnili také motocykly značky Harley Davidson.

Ve sportovních vozech letos jasně dominovala Alfa Romeo 4C, kterou mohli návštěvníci vidět na místě také i ve verzi spyder. V sedanech bodoval luxusní Rolls-Royce Ghost v úpravě Mansory nebo Bentley GT v úpravě TITAN, jediný svého druhu v České republice. 

Zápůjčky na hodinu i na měsíc

Loni firma odbavila přes 400 zápůjček, z nich byla asi pětina jen na den. Jiní řidičí ale zvládli i 5 tisíc kilometrů za víkend. Pro rok 2016 jsou v nabídce 3 modely Ferrari, které se tradičně půjčují nejvíc.

Pronájmy aut nabízí půjčovna Dream Cars už od 1 hodiny, tak se dostanete třeba k Ferrari 458 Spider, které na hodinu vyjde na 8.900 korun, 12 hodin vyjde na 17.900. Můžete si objednat ale i den bez limitu nebo víkend, týden nebo měsíc. Vozový park firma Dream Cars obměňuje několikrát do roka.

Text: Martin Jedlička
Foto: 
Jiří Poláček, Dream Cars

 

Galerie