Nové Audi A8 se představí za pár dní v Miami

Oslavy stého výročí od založení značky Audi vyvrcholí výjimečnou událostí. Dne 30. listopadu se uskuteční světová premiéra nového Audi A8 na neobvyklém místě v Miami. Nová vlajková loď Audi bude představena v Pavilonu Audi, dočasné stavbě v podobě muzea. Novinka se stane ústředním bodem vernisáže „Umění pokroku“.

Vydáno: 20.11.2009

Miami je již dlouhou dobu centrem světového umění a designu. Začátek prosince je tradičním vyvrcholením sezony všech milovníků umění a designu, neboť v tuto dobu se v Miami konají dvě výstavy Design Miami a Art Basel Miami Beach. V předvečer zahájení výstavy Design Miami se v tomto nádherném prostředí uskuteční světová premiéra nového Audi A8.

Audi oslaví světovou premiéru zcela nekonvenčně vernisáží, která symbolizuje kulturní a technický pokrok ztělesněný typem Audi A8, jeho historií, konstrukcí a emocionálním designem.

Vlajková loď Audi inspirovaná „Uměním pokroku“ bude odhalena v Pavilonu Audi mezi vybranými uměleckými díly z nové výstavy „Beg, Borrow and Steal“.

„Umělce, designéry a inženýry spojuje jedna vášeň, což názorně ukazuje vernisáž ,Umění pokroku‘,“ zdůraznil Stefan Sielaff, vedoucí designu AUDI AG, a dodal: „Všichni se zabývají tvarem, funkcí, barvou a materiálem. Do jaké míry je výsledek jejich tvořivé činnosti uměním, o tom rozhoduje nejen poselství v něm ukryté, ale i pozorovatel.“

Vernisáž v Pavilonu Audi bude otevřena každý den až do 5. prosince pro návštěvníky výstav Design Miami a Art Basel Miami Beach z celého světa. Nová vlajková loď Audi bude návštěvníkům obou výstav představena také v inovativním prostředí Audi Lounge. Audi je navíc exkluzivním automobilovým sponzorem letošního ročníku výstav Design Miami a Art Basel Miami Beach.

Text: TZ Audi
Foto: Audi

Galerie