Nová Škoda Superb: oficiální fotky

AKTUALIZOVÁNO. Nový Superb bude představen už za pár dnů v Praze. Škoda ho ale odhaluje postupně, takže novou Škodu Superb III už jsme mohli vidět na špionážních fotkách, pak s maskováním z testovací jízdy pro novináře a siluetu na uniklé studiové fotce. Před pár dny škodovka vypustil oficiální fotku interiéru a dnes se můžeme podívat na další detaily. Foto uvnitř.

Nová Škoda Superb 2015 bude představena 17. února v Praze v Karlíně. Zatím máme k dispozici oficiální fotku interiéru, který vypadá elegantněji a prostorněji, než u předchozí generace, a několik fotek exteriéru, které toho ale moc neprozrazují. Podívejte se sami níže.

Nový Superb se posouvá k elegantnějším, majestáným tvarům, které připomínají koncernové limuzíny Audi. Nový Superb se výrazně inspiroval u studie Vision C, od ní převzal celkovou siluetu nebo třeba masku chladiče, naopak do odvážných světel se nepouští, ty budou decentnější.

Pod kapotu se objeví klasická řada koncernových motorů, zatím se mluví ale jen o přeplňovaných čtyřválcích v objemech 1,4 až 2,0 litry s výkony od 120 do 280 koní. A v roce 2017 má přijít i plug-in hybrid, který bude využívat techniku z hybridního passatu (tedy 1.4 TSI 115 kW s elektromotorem s dalšími 80 kW), který má nahradit prestižní šestiválec.

Text: Redakce
Foto: Škoda Auto

Galerie