Mercedes-Benz otevřel nové centrum v pražských Stodůlkách

Nově vybudované prostory otevřela pro své zákazníky společnost Mercedes-Benz Česká republika v Praze 5 – Stodůlkách. „Naším cílem je nabídnout svým stávajícím i potenciálním zákazníkům ještě vyšší komfort a dostupnost jednotlivých prodejních a servisních služeb pro všechny své značky,“ píše Mercedes.

Vydáno: 27.4.2009

Za 9 měsíců, na pozemcích o rozloze více než 50 000 metrů čtverečních, vyrostlo v Bavorské ulici unikátní servisní zázemí nejen pro osobní, dodávková i nákladní vozidla Mercedes-Benz, ale i pro značky AMG, smart a Mitsubishi Fuso.

Kromě prodeje automobilů, jejich servisu, prodeje náhradních dílů a příslušenství, je zajišťována i řada služeb, které neodmyslitelně ke značce Mercedes-Benz patří a jsou standardně nabízeny v celé Evropě. Navíc, oproti běžnému standardu, zde bude mít zákazník možnost otestovat jízdní vlastnosti vozidel Mercedes-Benz určených do terénu na nově vybudovaném polygonu.

Výstavba celého areálu, na jejímž návrhu se podílelo stavební oddělení společnosti Mercedes-Benz Česká republika a architektonická kancelář AIK, byla svěřena společnosti Metrostav, která se stala vítězem ve výběrovém řízení.

Investice ve výši 530 mil. přináší zákazníkům především rozšíření služeb, na které byli doposud zvyklí. V showroomu o celkové ploše 500 m2 může být vystaveno až 8 automobilů, od nejmenších kompaktních tříd A a B, až po velké nákladní automobily řady Atego, Axor a Actros.

Zdroj: TZ Mercedes-Benz
Foto: Mercedes-Benz ČR

Galerie