Lexus LS dostane facelift. S ním přijde sportovní verze SZ

Lexus brzy představí facelift svého největšího, nejluxusnějšího a nejdražšího modelu LS. Víme to z brožury, která unikla japonskému výrobci prémiových aut – a i přes jazykovou bariéru jsme zjistili, co ještě Lexus chystá: sportovní verzi LS-SZ.


Vydáno: 31.8.2009

Japonština sice není jazyk, kterým by se redakce ZaVolantem.cz běžně dorozumívala, ale přesto se nám s pomocí znalců východních kultur podařilo vyluštit to nejdůležitější.

Co se tedy chystá? Faceliftovaný Lexus LS dostane nové přední i zadní partie, nejvýrazněji se na změně podepíše jako obvykle výměna nárazníků. V každém případě vypadá „nový LS“ lépe, než ten předchozí. Model LS dostane také nějakou tu výbavu navíc na výběr – počítejme s novými laky, materiály v interiéru a samozřejmě s novými koly.

Novinkou bude kolekce L-Select, která umožní všem zákazníkům, aby si svůj nový koráb individualizovali přesně podle svých náročných požadavků. Ocení ji bezpochyby hlavně ti bohatší z nás.

A nakonec to možná nejdůležitější: kromě standardního LS nabídne japonská automobilka sportovní verzi Lexus LS-SZ. Od standardního LS ji rozpoznáme podle sportovnějšího stylingu.

Víc toho bohužel zatím nevíme, ale oficiální představení očekáváme v nejbližších dnech.

Text: Redakce
Foto: Lexus

Galerie