Lancia Ypsilon nové generace na prvních skicách

Lancia dávkuje první informace o nové generaci svého městského modelu Ypsilon. Prozatím Italové vypustili do světa první črty, a to při příležitosti příchodu nového roku 2011: obrázky zkrátka připojili k novoročence. Ze skic toho moc nevyčteme, ale už teď je jasné, že nová generace malé Lancie bude modernější a hranatější. A také to, že z novinek Lancie nebude jediná.


Vydáno: 28.12.2010

Nová Lancia Ypsilon by se měla objevit co nevidět. Malý městský model italské automobilky, který je určet hlavně ženám, se ale zatím nikde oficiálně neukázal. První náznak Lancia poskytla až teď na rozesílané novoročence pro rok 2011, k níž přiložila skici tohoto vozu.

Náčrty nové Lancie Ypsilon jsou doplněny textem, který deklaruje, že Ypsilon nebude jedinou novinkou Lancie v roce 2011. V příštím roce tedy můžeme očekávat přinejmenším jeden další nový model.

Pravděpodobně jich ale bude ještě víc. Vedle nového Ypsilonu se spekuluje o MPV, odvozeném od modelu Chrysler Voyager (vůz by nahradil současnou Lancii Phedra), ve hře je také větší sedan, který by mohl mít základy v novém Chrysleru 300C (takový model Lancia v nabídce nyní nemá, dříve nabízela reprezentativní Thesis).

Text: Redakce
Foto: Lancia

Galerie