Lamborghini Murcielago LP-640 JB-R: fialová bestie

Lamborghini Murcielago není z těch aut, na kterých by se hledalo mnoho nedokonalostí. Úpravce JB Car Design si ale o tom myslí své. za pořádnou kupu peněz dokáže extrémní supersport upravit tak, že před ním každý sedne na zadek. Nevěříte? Věřte!

Vydáno: 13.10.2009

Firma JB Car Design nazvala své dílo jednoduše Lamborghini Murcielago LP-640 JB-R. Úpravce nenechal na autě jediné místo netknuté. Brutální přední nárazník, rozšířené boční prahy, obří přítlačné křídlo, mohutné spoilery a výfuk u titania. To je jen pár z mnoha modifikací, kterých se klient za své peníze dočká

Úpravy pokračovaly také v itenriéru a musíme uznat, že jsou poměrně vkusné a ladí s pojetím vnějšku vozu. Při tuningu motoru si můžete vybrat z výkonu v rozmezí od 710 do 750 koní. Firma dokáže také přidat sportovní volant s páčkami ve stylu F1 nebo 20palcová litá kola Schmidt Revolution.

A co za to? Společnost JB Car Design si své práce a materiálu patřičně cení. Kompletní úprava vyjde na půl milionu eur, tedy asi 12,8 milionu korun. A samozřejmě to nezahrnuje samotné Lamborghini Murcielago, které musíte dodat.

Text: Redakce
Foto: JB Car Design

Galerie