Lamborghini Gallardo LP570-4 SV: unikly první fotografie

Zdá se, že se spekulace, o kterých jsme před týdnem psali, pomalu stávají skutečností. Na jednom rumunském webu se totiž objevily první tři fotografie Lamborghini Gallardo LP570-4 SuperVeloce. To by se mělo v březnu představit na autosalonu v Ženevě a jít po stopách většího modelu Murcielago SV.

Vydáno: 7.1.2010 

Stejně jako Lamborghini Murcielago LP670-4 SV dostalo navíc 10 koní výkonu, ze stejného přídavku se bude těšit také nové Gallardo LP570-4 SuperVeloce. Kromě toho se také dočkáme oholeného interiéru a karbonových prvků, které by měly snížit hmotnost vozu, podobně jako je tomu v případě Gallarda Superlegerra.

Kromě toho bude mít Lamborghini Gallardo LP570-4 SV pozměněnou příď inspirovanou rovněž Murcielagem. Na zádi pak přibude velké přítlačné křídlo. O brzdnou sílu se postarají karbon-keramické brzdy a o jízdu samotnou pak přepracovaný podvozek.

Lamborghini Gallardo LP570-4 SV by se mělo představit VIP klientům italské automobilky už v lednu. Obyčejní smrtelníci si musí počkat až na jarní autosalon v Ženevě.

Text: Redakce
Foto: Lamborghini

Galerie