Lamborghini Estoque: foto celého vozu, ovšem neoficiální

Nový čtyřdveřový koncept se pomalu odhaluje. Už jsme vám ukazovali tři detailní fotografie a nyní přinášíme čtvrtou. A nejen to. Uvolněny byly také náčrty celého automobilu a pár dalších informací. Navíc se na internetu objevily obrázky celého automobilu. Tady jsou. 

Vydáno: 1.10.2008

Novinka bude mít dva páry dveří. Na mušku si tedy bere formáty jako je Aston Martin Rapide a Porsche Panamera. Nový vůz bude tedy čtyřdveřový, čtyřmístný s motorem umístěným vpředu. Základ tvoří prostorový hliníkový rám s dílny Audi.

Pohon nebude obstarávat tak silný motor, který můžeme najít v Gallardu. Neoficiální informace hovoří o trochu menším agregátu, možná přeplňovaným dvěmi turbodmychadly a vybaveným přímým vstřikováním paliva. Vše bude zcela logicky pocházet od německého majitele.

Kromě oficiálních detailů se objevily na internetu fotografie celého vozu. Pokud budou pravdivé, můžeme se těšit přinejmenším na velmi zajímavý automobil.

Definitivní tečku za všemi odhady a spekulacemi udělá prakticky už za pár hodin autosalon v Paříži, kde bude tento vůz v celé své kráse odhalen. Zatím si můžete být jisti jenom jménem. Slovo Estoque označuje zbraň, kterou toreador zabíjí býka.

Text: Redakce
Foto: Lamborghini, internet

Galerie