Kia Ceed 2010: další oficiální fotografie

Kia nachystala na zářijový autosalon ve Frankfurtu modernizovanou verzi svého úspěšného modelu Ceed. To ovšem není žádná velká novinka, protože před čase médii proběhly první fotografie. Ale dnes pro vás máme další sérii a tentokrát to bude verze kombi. Navíc se objevily další informace, takže tady jsou.


Vydáno: 11.8.2009

Jak už všichni dobře víte, Ceed dostal tvář v novém a moderní stylu značky. Maska chladiče odkazuje na model Soul, kde byly tyto tvary použity poprvé. Přepracován byl přední i zadní nárazník a změny se nevyhnuly ani zadním svítilnám.

V interiéru se objeví upravený volant, červeně podsvícené přístroje a zákazníci se mohou těšit také na předělanou středovou konzoly a nový audio-systém, případně na duální automatickou klimatizaci.

Ušetřena nezůstala ani technika. Podvozek bude využívat nové odpružení a lehké změny se dotkly i motorové palety. Produkce emisí by se měla snížit u faceliftových verzí o pět procent. Pod kapotou se má objevit také zbrusu nový dieselový motor o objemu 1,6 l využivající systém “Inteligent Stop and Go“. Spolupracovat bude s šestistupňovou manuální převodovkou.

 

Text: Redakce
Foto: KIA

Galerie