Kamionová doprava potravin? Vsaďte na specialisty!

Jezdíte často vlastním nebo firemním vozidlem? Tak to se s největší pravděpodobností často setkáváte se spoustou kamionů, které brázdí silnice nejen v naší zemi. Spousta řidičů na ně nadává a rádi by, aby všechna tato velká auta z vozovek zmizela ! V tu chvíli zcela jistě nemyslí na to, že by se bez jejich služeb asi ani nenasnídali. Vždyť kdo dováží do supermarketů veškeré potraviny ? Samozřejmě spediční dopravní firmy. Právě na služby jedné z nich se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Představa veřejnosti je zavádějící

Mimo samotné motoristy má veřejnost o kamionové dopravě poněkud zkreslené představy. Vyvrátit je zapotřebí mýtus hovořící o tom, že se jedná o muže, kteří sice vydělají velké finanční částky, ale jsou málo času doma. V profesionální společnosti to zkrátka chodí jinak. Společnost ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. nás o tom jednoznačně přesvědčí.

Spedice s tradicí

Moderní kamionová doprava 21. století. Přesně takto je možné společnost Šindelář Spedition s.r.o. charakterizovat. Jedná se o vysoce specializovanou firmu působící v segmentu nákladní automobilové dopravy již řadu let. Disponuje vlastním rozsáhlým vozovým parkem čítajícím přes 150 moderních vozidel splňujících ty nepřísnější evropské normy, jako jsou třeba EURO 5 EEV či EURO 6 a jiné. Samozřejmostí jsou u všech aut pravidelné servisní prohlídky. Nabídnout dokáže firma také chladírenské či plachtové návěsy.

Individuální přístup s důrazem na kvalitu přepravy

S přepravou ovoce, zeleniny či mražených potravin nebo jiných výrobků mají v ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. dlouhá léta zkušeností. Nabízí mimo jiné také nepřetržitou kontrolu zásilek prostřednictvím specifického GPS trackingového systému. A co bezpečnost zásilek? O tu se postará alarmové zařízení. Řidiči procházejí pravidelnými školeními. I jejich profesionalita je zajištěna. Ať už potřebujete převézt cokoli, budete mít jistotu, že vaše zboží doputuje na určené místo.

Text: PR článek
Foto: Šindelář Spedition

Galerie