JE Design upravil nový Seat Ibiza. Jako první

JE Design si se svojí úpravou Seatu Ibiza pospíšil. Nový vůz ještě ani není na trhu, a rozsáhlé ladění vzhledu už je na světě. Jeho součástí je styling spoiler s difuzérem, snížení podvozku a sada sedmnácti a osmnáctipalcových pneumatik. Úpravce hodlá svůj balík nabídnout už v okamžiku premiéry.

Vydáno: 27.6.2008

Tunery, kteří holdují především vizuální úpravě, určitě uchvátí stylingový body kit. Jeho komponenty navíc JE Design nabízí vyrobené ze stejně kvalitních materiálů, jako originální náhradní díly. Stylingový kit se skládá z předního závodního spoileru, nástavců prahů, které dává vozu agresivnější vzezření při pohledu z profilu, a zadní difuzér, který vizuálně ladí se zadním nárazníkem.

Úprav ale doznal i podvozek. Využívá sice originálních tlumičů, ale díky nižším pružinám je nová Ibiza o 35 milimetrů nižší. Tím nejen vypadá sportovněji, ale především může nabídnout lepší agilitu a držení stopy v zatáčkách.

JE Design samozřejmě nezapomněl na kola a pro novou Ibizu navrhl sportovní a elegantní kola s vícepaprskovým designem „Multispoke“. Na výběr je z kol o rozměru 7×17 ET 35 nebo 7,5×18 ET 35. Menší kola jsou obuta do pneumatik s rozměrem 215/40 R17, větší do pneumatik 215/35 R18. Zákazníci navíc mají možnost volby mezi tmavě stříbrnou barvou nebo dvoubarevným provedením s matně černými paprsky a stříbrným ráfkem.

Součástí úprav zatím není navýšení výkonu, ten ale JE Design plánuje nabídnout brzy, a to úpravou slavného dieselového motoru 1.9 TDI. Jeho výkon by měl úpravou narůst na 130 koní. Další z plánovaných úprav už budou náročnější, mají mezi nimi figurovat i nastavitelný sportovní podvozek nebo vzhůru výklopné dveře.

Text: Redakce
Foto: JE Design

Galerie