Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition: něco navíc

Není to tak dávno, co Jaguar se vší pompou představoval svou novou vlajkovou loď XJ. A už se chystá první speciální edice postavená na prodloužené verzi XJL. Automobilka dodá pro luxusní katalog Neiman Marcus padesát kusů edice, jak jinak než nazvané Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition.

Vydáno: 7.10.2009 

Pod kapotou luxusního korábu najdete přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 5,0 litru. Jeho výkon je 470 koní. Kromě toho je samozřejmé, že Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition. bude natřískaný maximální výbavou a těmi nejlepšími materiály.

Palubní desku zdobí modrá kůže, na sedadlech je světlá. To vše doplňuje dřevěné obložení Zebrano. O speciální edici bude také referovat připevněná plaketa i se jménem majitele. Exteriér je lakovaný v exkluzivní barvě Celestial Black metalic.

Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition přijde na 105 tisíc dolarů, tedy v přepočtu 1,8 milionu korun. Šťastného majitele jednoho z padesáti kousků bude za to hřát i fakt, že se stane jedním z prvních vlastníků nového modelu.

Text: Redakce
Foto: Jaguar

Galerie