Infiniti FX Limited Edition: výroční verze pro Ženevu

V Ženevě tomu bude přesně dva roky od doby, kdy si odbyl světovou premiéru model Infiniti FX. Luxusní divize japonského Nissanu hodlá tuto skutečnost oslavit limitovanou sérií.  Exkluzivní vzhled jak karoserie, tak interiéru si bude moci dopřávat pouze stovka evropských zákazníků. Ti zbylí si ho můžou prohlédnout leda tak na březnovém autosalonu.

Vydáno: 2.2.2010

Na výběr bude šesti i osmiválcová verze. Základní limitované provedení má karoserii lakovanou do odstínu Black Obsidian, v rámci dalšího příslušenství lze zvolit také bílý odstín Moonlight White pearl, který si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Limitovanou edici poznáte na pohled především podle jedenadvacetipalcových disků se speciálním designem a ještě speciálnější barvou. Uvnitř nahradil původní dřevěné obložení karbonový dekor, nechybí tmavá kůže a Alcantara.

Kompletní výbava obsahuje multimediální systém doplněný o ozvučení Bose Premium Sound System čítající jedenáct reproduktorů, pevný disk s kapacitou 10 GB nebo systém Conectiviti+. Ceny se pohybují kolem 1,6 milionu Kč za slabší šestiválcové provedení, silnější osmiválec s výkonem 390 k může být váš za 1,8 mil. 

Text: Redakce
Foto: Infiniti

Galerie