Harley-Davidson 1200 Custom s novou, hrdou tváří

Široká přední vidlice a 16ti palcové pneumatiky zaručují novému motocyklu Harley-Davidson 1200 Custom patřičně hrdý postoj. Novinka je dalším přírůstkem do modelové řady 2011. Nový model dostal, kromě výše uvedeného, taktéž nová kola, řídítka s představci zakřivenými směrem k jezdci a upravené koncové světlo z LED diod.

Vydáno: 6.2.2011

Motocykl 1200 Custom sice přichází s novým současným vzhledem, ale je to klasický Sportster se vším všudy – nepřekonatelná kombinace výrazného stylu, snadného ovládání a neodolatelného zvuku amerických motorů V-Twin. Obě kola jsou chromovaná kola s ocelovým výpletem a mají shodný průměr 16 palců.

Stroj žene vzduchem chlazený motor Evolution 1200 V-Twin s elektronickým sekvenčním vícebodovým vstřikováním paliva (ESPFI), s krouticím momentem 98 Nm při 3200 otáčkách za minutu. Nádrž o obsahu 17 litrů slibuje dostatečně dlouhý dojezd bez tankování. 

Novinka dostala širší přední vidlici, řidítka pull-back s integrovanými palubními LED přístroji, nově upravený klasický kryt Sportster u předního světlometu a zmenšené koncové světlo z LED diod. Nastavení předních pružicích a tlumicích komponentů je přizpůsobeno novému typu kol a jejich obutí. Kluzné trubky přední vidlice o síle 39 mm, úhel řízení 30 stupňů, stopa 105 mm.

Text: Redakce
Foto: Harley-Davidson

Galerie