Hamann BMW X6 Tycoon: další bubák na obzoru

Pokaždé, když se objeví nová úprava BMW X6, zbledneme hrůzou. Možná i to nám dodá odvahy k tomu, abychom vám přesto další přírůstek nevkusu a ošklivosti představili. Dnes se podíváme na Hamann BMW X6 Tycoon. Německá firma si s kupé-SUV opravdu vyhrála, takže to stojí za to.

Vydáno: 24.1.2009

Hamann je známý tím, že svým vozů dává velmi slušivá jména. Už tu byl Hamann Volcano, Stallion, Cyclone nebo Black Miracle. Nejnovější název Tycoon patří BMW X6, který dostalo rozšiřující body kit a nějakou dávku síly pod kapotou.

Hamann BMW X6 Tycoon se vyznačuje novým nárazníkem, karbonovými prvky, přítlačným křídlem a difuzorem. Co by to bylo za tuning, kdyby se obešel bez 23″ litých kol s černým lakováním a hliníkovou lištou. Uvnitř je to vše o tom samém a nechybí ani řada značek a nápisů Hamann, aby každý dobře věděl.

Hamann BMW X6 Tycoon má k dispozici řadový šestiválec přeplňovaný dvěma turbodmychadly s výkonem 360 koní a točivým momentem 540 Nm. Elektronický omezovač byl přeprogramován pro maximální rychlost 275 km/h (z původních 250 km/h).

Text: Redakce
Foto: Hamann

Galerie